Metal dolaplar, 19 " Raflı ve muhafazalı

EMI korumalı metal raflar ve muhafazalar

Korumalı bir muhafaza nasıl tasarlanır?

Küçük boyutlu çalışmalar için nispeten basit, EMI ve FCC dayanıklı Korumalı muhafazalar sunuyoruz.

Korumalı muhafazalar EMI/RFI önleme için aşağıdakileri de içeren çok çeşitli gereksinimleri karşılamanıza izin verir:

  • Mil Spec 285
  • TEMPEST
  • FCC Bölüm 15
  • Avrupa VDE

EMI korumalı raflarımız, galvanik olarak conta malzemeleriyle mükemmel uyumlu Mu-ferro 6800 serilerinden yapılmıştır.

Aluminium Housing
Metal raflı kabin

Bir seçim yapmak

Elektromanyetik ekranlama için en ucuz malzemeler galvanizli çelik ve alüminyumdur. Bugün piyasadaki dolapların ve muhafazaların yaklaşık%90'ı bu malzemelerden yapılmıştır. Bu nedenle, bu malzemelerden her ikisi ile uyumlu özel bir malzeme (6800 serisi Amucor Kalkanı) geliştirdik. Kasa aşındırıcı bir atmosferde kullanıldığında, kromat katmanı (alokrom 1200) ile paslanmaz çelik, pirinç veya alüminyumdan imal etmek daha iyidir.

Korozyon koruması denize yakın yerlerde ve dış mekanlarda çok önemlidir. Contalar ayrıca kullandığınız malzemelerle elektriksel olarak uyumlu olmalıdır. Mühendislerimizden her zaman ücretsiz tavsiye isteyebilirsiniz. Doğrudan destek telefonu: +90 (312) 469 9313.

Tuzlu bir ortamda değerleri 0,3 Volt ve ıslak atmosferde 0,5 Volt içinde tutmak en iyisidir. Ölçülen değerlerin tablosunu galvanik gümüş ile karşılaştırın.


Muhafaza malzemesinin kalınlığı

0.1 MHz'lik bir kalınlık, 1 MHz'nin üzerinde etkin koruma için yeterli olacaktır. Sadece 10 kHz ve daha düşük frekanslarda, yüksek iletken malzemeler ve ayrıca daha kalın malzeme kullanılması önem kazanmaktadır. Örneğin, askeri bir EMP bunkerin 6 mm kalınlığında yapılması gerekecektir. Bunun nedeni, böyle bir sığınağın yaklaşık 10 kHz ve 80 dB'de kalkan olması gerekmesindendir. 50 Hz'de kalkanlamada, aynı zamanda kalın metal katmanları ve Mu-metal ve Mu-demir metal gibi özel malzemeler kullanmalıdır. Bu uygulama, operatörlerin sağlık risklerini azaltmak ve makinelerin parazitsiz çalışmasını sağlamak için trafonun odalarını korumaktır. (bkz. http://www.faradaycages.com)


Muhafazalardaki açıklıklar

Özellikle 5 kHz'in üzerindeki frekanslarda, muhafazadaki boşlukları önlemek önemlidir. 100 MHz ila 40 GHz gibi daha yüksek frekanslar boşluklara karşı çok hassastır. Frekans ne kadar yüksek olursa, kalkan deliklerinden kaçınmak için daha fazla dikkat etmek gereklidir. Bu nedenle, esnek contalar kullanmak önemlidir. Contalar sadece çok iletken olmamalı aynı zamanda düşük sıkıştırma kuvveti ile sağlam bir elektrik teması oluşturabilmelidir.


Montaj mesafeleri / menteşe / kilitler

7400 serisi Ultra Soft Kalkan gibi hafif, esnek contalar tasarladık. Menteşelerin tutturma noktaları arasında bükülmeyi önler, böylece ağır olmayan bir gövde tasarlanabilir. Bu aynı zamanda daha düşük tutturucular, menteşeler ve kilitler ile ince sac malzemeye izin verir ve bu da önemli miktarda harcamayı azaltır.

Hangi contanın uygun olacağı konusunda size bir fikir vermek için, dikey ölçekte imalatınızın sertliğini seçebilirsiniz. Bağlantı noktalarından gelen mesafe, yatay ölçekte bulunur. İkisinin kesişim noktasında, o zaman tavsiye edilen bir conta bulunacaktır.

Bununla birlikte, uzmanlarımız göndereceğiniz çizimler üzerinden daha uygun çözümler üretmenizi sağlayabilir.

Size hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için malzemenin türü ve hangi miktara ihtiyacınız olduğunu bilmek bizim için önemlidir.

 

Metal dolaplar, 19 " Rafl? ve muhafazal? Metal dolaplar, 19 " Rafl? ve muhafazal? Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4/5 based on 6 customer reviews
In stock
Product description: Metal dolaplar, 19 " Rafl? ve muhafazal?

Için fiyat teklifi almak içinKorumalı raflar 24 saat içinde aşağıdaki formu doldurun.

To make an offer for a shielded rack, we ask you to specify the desired performance and dimensions in the following blocks. Potential additional services such as filtering can be discussed later.

Series
Width (mm)
Specify the width of the shielded rack in mm
Length (mm)
Specify the length of the shielded rack in mm
Height (mm)
Specify the height of the shielded rack in mm
Performance level
Bir seçenek seçin:
1 : FCC/VDE Shielded Cabinets
2 : EMI shielded Cabinets
3 : The highest EMI/RFI protection available
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir
Kabul edilebilir dosya uzantıları (PDF dosyası tercih edilir)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip

1500

Klipsli PCB ekranlama sistemi