FCC - Federal İletişim Komisyonu

Federal İletişim Komisyonunun TANIMI - FCC

FCC, Federal İletişim Komisyonu'nun (Federal Communications Commission) kısaltmasıdır.

FCC (Federal Communications Commission - Federal Haberleşme Komisyonu), devletlerarası ve uluslararası iletişimleri radyo ve televizyon ile tel ve kablo ve uydu ile düzenleyen bağımsız bir devlet kurumudur. Federal Haberleşme Komisyonu, Kongrenin bir eylemi tarafından yaratılan ve yürütme birimlerinden bağımsız bir Birleşik Devletler hükümetinin (US) bir ajansıdır.


BREAKING DOWN 'Federal İletişim Komisyonu - FCC'

FCC'nin eylemleri, borsa takipçileri tarafından yakından izleniyor çünkü şirketleri birçok farklı iş hattı boyunca etkilemektedir. FCC, hücresel ve kablosuz erişimlere tahsis eder, medya şirketi birleşmelerini ve satın almalarını düzenler, fikri mülkiyet haklarını korur ve Birleşik Devletlerde (US) faaliyet gösteren tüm medya şirketleri için içerik ve dağıtım standartlarını düzenler.


Holland Shielding Systems BV ve FCC

1979'da kablolu ve radyo iletişimini engelleyen sayısal sistemlerin artan sayısı karşısında ABD'deki FCC tarafından tüm dijital cihazlardan gelen elektromanyetik emisyonlara yasal sınırlar getirildi. Sınırlandırma yöntemleri ve sınırları, KISPR yayınlarına dayanıyordu, ancak Avrupa'daki bazı bölgelerde de benzer sınırlar uygulandı. Holland Shielding Systems BV, bu günlerde öngörülen emisyon gereksinimleri dahilinde ekipman alabilmek için koruyucu malzemeler üretmeye başladı ve bunları gereksinimler dahilinde muhafaza etti.

1980'lerin ortasında, Avrupa Birliği üye ülkeleri, ürünlerin teknik gerekliliklerini standartlaştırmak amacıyla bir dizi "yeni yaklaşım" direktifini kabul ettiler; böylece EC dahilindeki ticarete bir engel oluşturmadılar. Bunlardan birisi EMC Direktifi (89/336 / EC) idi ve piyasaya sürülen veya hizmete giren tüm cihazlar için geçerlidir. Kapsamı, "elektromanyetik bozulmaya neden olan veya performansı bu tür bozukluklardan etkilenmekle yükümlü olan" tüm cihazları kapsar.

Bu, bağışıklık konusunda yasal bir gereklilik olması ve genel popülasyona yönelik olarak düzenlenmiş cihazlardaki emisyonların ilk kez gerçekleşti. Ve bazı ürünlerin kendilerine bilinen bir bağışıklık seviyesi vermeleri için ek maliyetler söz konusu olabilse de, modern zamanların aktif EM ortamında ve daha az sorunla birlikte aygıtla birlikte olabildikleri için algılanan kalitelerini arttırır.

Birçok ülkede artık bazı düzeydeki Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) yönetmeliğini karşılamak için benzer ürünler bulunmaktadır.

FCC logo
FCC logo
FCC Building
FCC Binası
There is a legal requirement on immunity as well as emissions on apparatus intended for the general population
Muafiyet konusunda yasal bir zorunluluk olduğu gibi, genel popülasyon için tasarlanmış cihazlardaki emisyonlar da vardır

 

FCC - Federal ?leti?im Komisyonu Holland Shielding Systems BV FCC - Federal ?leti?im Komisyonu Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.5/5 based on 12 customer reviews
In stock
48.00 48.00 48.00 EUR
48.00 48.00 48.00 Retail EA EUR
1 FCC - Federal ?leti?im Komisyonu Holland Shielding Systems BV
Product description: FCC - Federal ?leti?im Komisyonu

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radio frequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: 0031782049000

Fax: 0031782049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Arzu eder misiniz...

Için fiyat teklifi almak için 24 saat içinde aşağıdaki formu doldurun.

Part Number
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir