Vizyonumuz

"Yüksek kalitede EMI korumalı ürünler en ekonomik ve en çevre dostu biçimde ürettiğimiz inanıyoruz ve bu değişmeyecek. Biz her zaman yeniliğe dikkat ediyoruz.

 

Ayrıca, gereksiz yere karmaşık olmaktan ziyade basit olması gereken iyi çözümlere inanıyoruz. Yaptığımız ürünlerin ardındaki temel teknolojilere sahip olmamız ve kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz ve yalnızca önemli katkıda bulunabileceğimiz pazarlara katılmak istiyoruz. Şimdiye kadar müşterilerimiz için bir çözüm bulmuş olduğumuzdan, bu projeyi asla devretmeyeceğiz.

 

Her projeyi gerçek anlamda önemli ve anlamlı olarak gördüğümüz için gerçekten üzerinde çalıştığımız her projeye ayrıca odaklanıyoruz. Başkalarının eşleyemeyeceği şekilde yenilik yapmamıza izin veren çeşitli mühendis gruplarımız arasındaki yoğun işbirliği ve çapraz iletişime inanıyoruz. Açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten daha az bir şeye razı değiliz. Yanlış olduğumuz ve yapmaya cesaret edemeyeceğimiz şeyleri söyleyecek ve itiraf edebilecek dürüstlüğümüz var. Ve bizce bu değerler hangi konumda kimin işgal ettiğine bakılmaksızın bu şirketin içinde varolan bir duygudur ve biz son derece doğru ve iyi bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz".

A.M. Van Tijenhoven, Holland Shielding Systems BV'nin CEO'su

 

 

Vizyonumuz Holland Shielding Systems BV Vizyonumuz Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.1/5 based on 15 customer reviews
In stock
48.00 48.00 48.00 EUR
48.00 48.00 48.00 Retail EA EUR
1 Vizyonumuz Holland Shielding Systems BV
Product description: Vizyonumuz

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radio frequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: 0031782049000

Fax: 0031782049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Arzu eder misiniz...