1985 yılında kurulan Holland Shielding Systems, EMI / EMC endüstrisine Hollanda'nın Dordrecht şehrinde hizmet vermeye başladı. Hızlı büyüme ve uluslararası tanınma, şirketin 2001 yılında şehir dışındaki daha büyük bir ürün geliştirme tesisi ve satış ofisine taşınmasını beraberinde getirdi.


Bu yeni tesisler sayesinde müşterilerimize yüksek kaliteli ve düşük maliyetli koruyucu çözümlerle daha iyi hizmet verebiliyoruz. Holland Shielding Systems, EMI contaları, parmak izleri, iletken bantlar ve petek camları gibi EMI / RFI korumalı ürünlerden geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


Faraday kafesleri ile Tempest odalarının tasarım ve uygulamaları da yapılmaktadır. Ürün yelpazemiz çok çeşitlilik gösterdiğinden, karşı karşıya kalabileceğiniz neredeyse tüm ekranlama sorunlarını çözebiliriz. Kısa teslimat süreleri, ekonomik çözümler ve müşteriye özel ölçülerde ürünler tasarlamak ve üretmek için çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Koruyucu kapılar, çadırlar, filtreler, havalandırma ve pencereler üretiyoruz. Teknik mühendislerimiz tasarım aşamasından nihai üretime kadar sizinle birlikte çalışacaklardır.


Holland Shielding Systems B.V.
Türkiye, Azerbaycan ve Kıbrıs Distribütörü AC Mimarlık Ltd. Şti.

Kennedy caddesi 18/10 Kavaklıdere

06680 Çankaya / Ankara

Tel: +90 312 4689313
Fax: +90 312 4689312

E-mail:  info@hollandshielding.com.tr

Sales Office Holland Shielding Systems
Holland Shielding Systems, Satış Ofisi
Test room Holland Shielding Systems
Holland Shielding Systems, Test odası
Factory Holland Shielding Systems
Holland Shielding Systems, Üretim Alanı
Transport Division Holland Shielding Systems
Holland Shielding Systems,  Yükleme Alanı
Design Office Holland Shielding Systems
Holland Shielding Systems, Tasarım Ofisi

Firma tanıtım videosu

 

Holland Shielding Systems B.V. Hakk?nda Holland Shielding Systems B.V. Hakk?nda Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
In stock
Product description: Koruyucu problemleriniz, EMI / RFI korumal? ürünler için koruyucu çözümler ve faraday kafesleri de tasarl?yoruz!

Korumalı raflar

1500

Klipsli PCB ekranlama sistemi