PCB kutuları, contalar, gövdeler ve klipsler

Günümüzde, bir baskılı devre kartının EMI koruması oldukça karmaşıktır. Uzay, ağırlık ve sağlamlık ile uğraşıyorsunuz. Etkili bir EMI koruması elde edilmelidir, ancak ayrıca yukarıdaki spesifikasyonlarla da karşılanmalıdır.

PCB korumalı uzmanlarımız, tasarımdan, hızlı prototipleme ve üretim aşamasına kadar sizinle birlikte çalışırlar. Kendi kendine üreten ambalajlar olasılıklara aittir.

1500 - 1800 serisi PCB korumalı kutular ve bölmeler perdeleri

Devre levhasındaki EMI kalkanları. Bu ürün grubunda, bir baskılı devre kartının bir bölümünü korumak için PCB kalkanları bulabilirsiniz. Bu, gürültü kaynağındaki kalkanların veya hassas çipin elektromanyetik parazitlenmeye karşı korunması içindir.

1500 serisi PCB koruma kutuları için ekranlama klipsleri ve pimler

Yenilikçi PCB ekranlama klipsleri ve pinleri sayesinde elektromanyetik parazit (EMI) ve Radyo Frekans Geçiş (RFI) kalkanı yerleştirmeden sonra bir PCB'ye yerleştirmek artık mümkün! Holland Shielding Systems BV yüzey montajlı (SMD) ekranlama klipsleri, elle lehimleme için uygun maliyetli bir alternatiftir. Minyatürize tasarım, standart yüksek hızlı yerleştirme ekipmanıyla uyumlu bant ve makara paketlemeye olanak tanır. RFI Kalkanı Klipsleri, PCB üzerinde herhangi bir yere yerleştirilebilir, böylece ilave deliklere ihtiyaç duyulmaz ve değerli PCB gayrimenkullerinden tasarruf edilir. Dört bağımsız yay kontağı ile donatılmış olan güvenilir RFI Kalkan Klipsleri, kalkan kaldırma ve yeniden işleme ve / veya devre için değiştirme olanağı sağlar.

1550 - 1570 serisi PCB ekranlama contaları

Çok küçük İletken Folyo, iletken kauçuk ve iletken silikon PCB koruyucu contalar.

SMT tarafından Elastik ve Elektrikli Rehber. Bu seriler, iyi elastik geri kazanım ve elektrik özellikli bir Yüzey Montajlı Teknoloji (SMT) uyumlu elektrikli elastomer konektör sunar; bu sayede sadece yastık değil aynı zamanda elektrikli nesneler ve PCB arasındaki elektrik bağlantısı ve topraklama da sunar.

1900 - 1950 serisi PCB ekranlama muhafazaları / muhafazaları

Tek ve çift kat EMI ekranlama muhafazaları ve muhafazaları standart ebatlarda veya müşteri çizimlerine göre yapılır.

Mu-bakır EMI korumalı muhafazaları (1900 serisi) her türlü şekil ve ebatta üretiyoruz. Bu koruyucu muhafazaların mevcut bir elektronik kutuya yerleştirilmesi gerekir çünkü bunlar elektronik muhafaza olarak kendi başına hizmet edebilecek kadar güçlü değildirler. Mevcut elektronik muhafazanız yeterli elektromanyetik koruyucu sağlamadığında bu en ekonomik çözümdür.

Bununla birlikte, aynı zamanda, elektronik muhafazanız için gerekli tüm olası yuvalarla sağlanabilen çok hoş görünümlü çift katmanlı elektronik muhafazalar üretiyoruz. Düğmeler, limanlar, ekranlar ve daha fazlası için kesiklikleri düşünün. Çift katlı ekranlı gövdeler firmanızın logosuyla da tedarik edilebilir. Ürün tamamen çiziminize göre yapılabilir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki ürünlerden birini seçin.