Koruyucu contalar

Çalışma frekansları arttıkça ve cihazlar daha karmaşık hale geldikçe elektromanyetik parazitlenmeye (EMI) daha hassastırlar. Bugün bu mühendisler nedeniyle artan zorluklarla karşı karşıyayız. EMI kalkanları, bir cihazın bir bileşenini veya bölümünü başka bir cihazdan izole etmek için genellikle bir tasarımda uygulanmaktadır. Güvenilir ve sağlam bir elektrik sızdırmazlığı sağlamak için, EMI kalkan contası sıklıkla ekran muhafazası ile cihazın eşleşme yüzeyi arasında yer alır. Holland Shielding Systems BV'de, çoğu talebin bulunduğu EMI ve EMI / IP contaların her zaman stoktan temin edildiğinden emin olun. EMI & EMI / IP ekranlama ve topraklama contalarımız geniş bir yelpazede uygulama ihtiyaçlarını karşılar ve tasarımcıların karşı karşıya olduğu zorlukları giderir. Kapsamlı makinelerimizden dolayı, herhangi bir şekil ve çeşit conta üretebiliyoruz.

Holland Shielding Systems BV, EMI profil contalı herhangi bir profil üretebilmektedir. EMI contalarımız belirli ekranlama standartlarına sahiptir, ancak spesifik ihtiyaçları olan bir projeniz varsa, bugün EMI ve RF koruyucu uzmanlarımıza başvurun!

EMI contaları

EMI ekranlama contaları birçok form, ebat ve materyal içeriyor. Her bir uygulama için uygun başka bir EMI korumalı conta tipi bulunmaktadır. Buna ek olarak, azaltmanın / zayıflamanın ne kadar yüksek olması da önemlidir.

EMI / IP contalar

Bu ürün grubunda iyi su sızdırmazlık özelliklerine sahip olan EMI koruyucu contalar bulacaksınız. Kısaltılmış contalara EMI / IP contalar adı verilir.

Parmakşeritler

Koruyucu ve topraklama için parmak izi contaları ve metal topraklama ürünleri