Vizyonumuz

"Yüksek kalitede EMI korumalı ürünler en ekonomik ve en çevre dostu biçimde ürettiğimiz inanıyoruz ve bu değişmeyecek. Biz her zaman yeniliğe dikkat ediyoruz.

 

Ayrıca, gereksiz yere karmaşık olmaktan ziyade basit olması gereken iyi çözümlere inanıyoruz. Yaptığımız ürünlerin ardındaki temel teknolojilere sahip olmamız ve kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz ve yalnızca önemli katkıda bulunabileceğimiz pazarlara katılmak istiyoruz. Şimdiye kadar müşterilerimiz için bir çözüm bulmuş olduğumuzdan, bu projeyi asla devretmeyeceğiz.

 

Her projeyi gerçek anlamda önemli ve anlamlı olarak gördüğümüz için gerçekten üzerinde çalıştığımız her projeye ayrıca odaklanıyoruz. Başkalarının eşleyemeyeceği şekilde yenilik yapmamıza izin veren çeşitli mühendis gruplarımız arasındaki yoğun işbirliği ve çapraz iletişime inanıyoruz. Açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten daha az bir şeye razı değiliz. Yanlış olduğumuz ve yapmaya cesaret edemeyeceğimiz şeyleri söyleyecek ve itiraf edebilecek dürüstlüğümüz var. Ve bizce bu değerler hangi konumda kimin işgal ettiğine bakılmaksızın bu şirketin içinde varolan bir duygudur ve biz son derece doğru ve iyi bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz".

A.M. Van Tijenhoven, Holland Shielding Systems BV'nin CEO'su

 

 

Arzu eder misiniz...